Advert
Advert

Uluyazı'da Yusuf Güney Coşkusu

Çankırı Karatekin Üniversitesi Festekin’18 11. Bilim, Kültür ve Sanat Festivali ünlü Yusuf Güney konseri ile devam etti.

Uluyazı'da Yusuf Güney Coşkusu
Bu içerik 11390 kez okundu.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Festekin’18 11. Bilim, Kültür ve Sanat Festivali ünlü Yusuf Güney konseri ile devam etti.

04 Mayıs 2018 Cuma günü Uluyazı Kampüsü’nde, saat 21.00’da başlayan konsere ilgi yoğun olurken alanı dolduran binlerce öğrenci ve Çankırı halkı doyasıya eğlendi.

2 saati aşkın süre sahnede kalan, birbirinden güzel şarkılarıyla ve seyirciyle girdiği diyaloglarla hayranlarını coştururken, Yusuf Güney’e Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı yaşattığı coşku için teşekkür ederek çiçek Öğrenci Konseyi Başkanı Yüksel Kol ise Tuz Lambası takdim etti.

Rektör Ayrancı yaptığı konuşmada “Festekin’18 tüm coşkusuyla devam ediyor. Her şey siz öğrencilerimiz için. Bugün siz gençlerin ve tüm Türkiye’nin çok sevdiği aslında Kuzey’in oğlu olan ama soyadı Güney olan sevgili Yusuf Güney’i sizlerle buluşturmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere bu coşkuyu yaşattığı Uluyazıyı şenlendirdiği için kendisine sizler adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Genç sanatçı Yusuf Güney’de Çankırı’da ve Çankırı Karatekin Üniversitesinde böyle güzel bir topluluk karşısında ve bu coşkuyu hissetmekten çok mutlu olduğunu kendisine bu şansı veren başta Rektör Ayrancı olmak üzere üniversite yönetimine teşekkür ettiğini söyledi.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı konseri öğrencilerin arasında onlarla birlikte izledi ve konser boyunca sürekli öğrencilerle birlikte olarak öğrencilerin isteklerini kırmadı ve kendileri ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Konser bitiminde Rektör Ayrancı ünlü sanatçı Yusuf Güney’i makamında misafir ederek bir süre sohbet etti.

Güney ayrıca Çankırı Karatekin Üniversitesi Şeref Defterini de imzaladı ve hayranlarıyla fotoğraf çektirdi.

Prof. Dr. Hasan Ayrancı Yusuf Güney ÇAKÜ Festekin Festekin'18
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler