Advert
Advert

Funda Arar ÇAKÜ'yü Bulur

Çankırı Karatekin Üniversitesi’nin 11. Bilim, Kültür ve Sanat Festivali (Festekin’18) ünlü sanatçı Funda Arar konseri ile devam etti.

Funda Arar ÇAKÜ'yü Bulur
Bu içerik 11009 kez okundu.

Çankırı Karatekin Üniversitesi’nin 11. Bilim, Kültür ve Sanat Festivali (Festekin’18) ünlü sanatçı Funda Arar konseri ile devam etti.

03 Mayıs 2018 Perşembe günü Uluyazı Kampüsü’nde, DJ performansı ve Çankırı Karatekin Üniversitesi Halk Oyunları Topluluğunun sunduğu Geleneksel Türk Kıyafetleri defilesi ile başlayan gecede saat 21.00’de sahne alan Funda Arar konserine ilgi yoğun olurken binlerce öğrenci ve Çankırı halkı alanı doldurdu.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan ve birbirinden güzel eserleriyle hayranlarını coşturan Funda Arar’a Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı öğrenciler adına teşekkür ettikten sonra Tuz Lambası hediye ederek çiçek verdi.

Rektör Ayrancı yaptığı konuşmada “Sevgili öğrencilerim bugün çok mutlu ve çok heyecanlıyım, çok coşkuluyum. Sizlerle, büyük bir coşkuyu birlikte yaşadık. Funda Arar; harika bir ses, mükemmel bir yorumcu, iyi bir besteci. Böyle bir sanatçıyı sizlerle buluşturmaktan çok mutluyuz. Bu güzel geceyi bize yaşattığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Ünlü sanatçı Funda Arar,  Çankırı’da ve Çankırı Karatekin Üniversitesinde olmaktan, böylesine genç ve coşkulu bir toplulukla birlikte olmaktan son derece mutlu olduğunu ve bu imkânı kendilerine sağlayan başta Rektör Prof. Dr. Hasan Ayrancı olmak üzere Karatekin Üniversitesi yöneticilerine çok teşekkür ettiğini söyledi.

Üstat Necip Fazıl Kısakürek’in Kaldırımlar şiirinin sözleri ile yazılmış şarkıyı kendisinden özel istek olarak isteyen Rektör Hasan Ayrancı’yı kırmayan ünlü sanatçı Funda Arar, bu şarkıyı ilk defa bir konserde canlı olarak seslendireceğini söyledi.

Konseri, öğrencilerin arasında onlarla birlikte izleyen ve konser boyunca sürekli öğrencilerle birlikte olan Rektör Ayrancı, öğrencilerin isteklerini kırmadı ve kendileri ile bol bol fotoğraf çektirdi.

Çankırı Karatekin Üniversitesi ÇAKÜ Prof. Dr. Hasan Ayrancı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler