Advert
Advert

Üniversite Öğrencilerinden Afrin’e Işıklı Destek

Çankırı'da Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) yurdunda kalan öğrenciler, odalarındaki ışıklarla "Afrin" yazısı oluşturarak Zeytindalı Operasyonuna destek verdi.

Üniversite Öğrencilerinden Afrin’e Işıklı Destek
Bu içerik 11045 kez okundu.

Kırkevler'de bulunan Erkek Öğrenci Yurdu ve Yapraklı yolu üzerinde bulunan Kız Öğrenci Yurdunda kalan Çankırı Karatekin Üniversitesi öğrencileri, odalarındaki ışıkları yakarak "Afrin" yazılı bir kareografi yaptı. Hep birlikte istiklal marşını okuyan öğrenciler Afrin'de devam etmekte olan Zeytindalı operasyonuna katılan mehmetçiklerimize dua ettiler. 

Öğrenciler tarafından oluşturulan "Afrin" yazısı vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

Çankırı KYK Müdürü Sadık Ak, ülke genelinde fiziki şartları müsait olan tüm KYK binalarında eş zamanlı olarak bu eylemin gerçekleştirildiğini belirterek,"Afrin'deki askerlerimize destek olmak için KYK Genel Merkezi'nden gelen bir fotoğraf üzerine duyarlı idaremizle birlikte organizasyon yaptık. Afrin'deki askerlerimize destek oluyoruz, onları dualarımıza katıyoruz. Allah askerlerimizi korusun, onlara güç versin. Her zaman askerlerimizin yanındayız." dedi.

 

 

Çankırı KYK Çankırı Afrin Zeytin Dalı Operasyonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler