Advert
Advert

Vali Aktaş Değil Vatandaş Hamdi

Protokol Kavgası Yapanlara İnat Vatandaşın Arasında Oturdu

Vali Aktaş Değil Vatandaş Hamdi
Bu içerik 11147 kez okundu.

Protokol Kavgası Yapanlara İnat Vatandaşın Arasında Oturdu

Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş Çankırı Karatekin Üniversitesi ile Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen Şehit ve Gaziye Vefa Panelinde kendisine ayrılan protokol koltuğu yerine Şehit ve Gazi Ailelerinin arasına oturarak takdir topladı.

Vali Aktaş’ın bu davranışı iki açıdan çok önemli ve takdire şayan bir davranış.

Birincisi aynı programda ön sıradaki protokol sırasından yer kapmak isteyen bunun için agresif hareketler sergileyen bürokratlar ve kendilerine ait olmayan yerlere oturan ama kalkmamak için tabiri caizse belediye otobüsünde yaşlılara yol vermek istemeyen bunun içinde uyuyor yada başka yerlere bakıyor gibi yapan ergen gençler gibi yapan bazı siyasi parti temsilcilerine inat Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın böylesine anlamlı bir programda protokol sırası yerine vatandaşların yanında oturması.

İkincisi ilin tepesindeki siyasi figürlerin birbiriyle olan kısır çekişme ve kavgalarından dolayı bakan karşılamaya katılmamaları, Şehit ve Gazilerimiz için düzenlenen bir programa dahi katılımı o geliyor mu bu geliyor mu diye sorgulayarak katılmamaları yani hizmet yerine kavga ederek vatandaşı da adeta ikiye bölmelerine inat Vali Aktaş’ın kavgacıların yanında oturmak yerine birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan şu günlerde halkın arasına oturması bir başka anlamlıydı tabi.

Vali Hamdi Bilge Aktaş’ı bu güzel davranışından dolayı takdir ve tebrik ediyor ve diğer yönetici ve siyasilere de örnek olmasını temenni ediyoruz.

Hamdi Bilge Aktaş Çankırı Valiliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler