Advert
Advert

Erdoğan, AKP diyenler 'Edep ve adaptan yoksun'

İl Müdürü Gerginci, AKP İl Başkanı Beni Ziyaret Etti

Erdoğan, AKP diyenler 'Edep ve adaptan yoksun'
Bu içerik 15196 kez okundu.

Erdoğan AKP diyenler 'Edep ve adaptan yoksun'

İl Müdürü Gerginci, AKP İl Başkanı Beni Ziyaret Etti

Geçtiğimiz günlerde “Milli Sporcuya Paspascılığı Reva Gördüler” haberi ile uzun süre ülke gündemini meşgul eden Çankırı Gençlik Hizmetleri İl Müdürü Ekrem Gerginci bugün yerel medyaya geçtiği AK Parti İl Başkanı Celal Kaman’ın kendisini ziyaret haberinde “ÇANKIRI AKP İL BAŞKANI CELAL KAMAN VE YÖNETİM KURULU, İL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİLER” başlığını kullanarak yeni bir skandala daha imza attı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlık yaptığı dönemde partisi Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Yargıtay Başsavcılığı’nda onaylanmış kısaltılmış adının AK Parti olduğunu belirterek “AKP diyenler ne yazık ki demokratik etik kurallara uymadan, siyasi etiği hiçe sayarak bunu edep dışı söylemektedirler. Bu kadar açık ve ağır söylüyorum. Çünkü bizim Yargıtay Başsavcılığı’nda olan kısaltılmış adamız AK Parti'dir. Herkes bunu böyle yazmaya mecburdur. Böyle yazmıyorsa bu edebe, adaba sığmaz. Benim yasal olarak kısaltılmış adım neyse onu söylemeye mecbursun. O zaman iftira atıyorsun. Bizi olmadığımız şekilde gösteriyorsun. Olmadığımız bir isimle anmaya çalışıyorsun. Şüphesiz ki tabii bizim onlara saygımız olmaz.” demişti.

AK Parti hükümeti tarafından İl Müdürü olarak atanan bir bürokratın yine kendisini ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Celal Kaman’ın kendisini ziyaretinden sonra AK Parti’ye muhalif kesimlerin kullandığı bir dille AKP İl Başkanı Müdürümüzü ziyaret etti diye basın mensuplarına haber geçmesi oldukça manidar bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AKP' diyenleri 'Edep ve adaptan yoksun' ilan ettiği bir dönemde AK Parti’nin kendisine makam verdiği bir bürokrata Çankırı AK Parti yönetiminin vereceği tepki ne olacak bekleyip göreceğiz.

Celal Kaman Ekrem Gerginci AK Parti Çankırı AK Parti AK Parti İl Başkanlığı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Atıf KOÇ     2018-02-01 bu şekilde yapılan bir haberde art niyet ararım arkadaşlar, müdür beyin kişisel facebook ve twitter sayfasında nasıl yazıldığı görebilirsiniz. Bu haberi sizinle paylaşan kurumun görevlisinin yaptığı bir hatayı, kurum müdürüne bağlamak ayıptır

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler