Advert
Advert

Çankırı Milli Eğitimde Gitti Ünal Geldi Kırkpınar

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğünde Turgut Ünal’dan Müdür Yardımcılığı koltuğuna Ahmet Mecbur Efendi Bilim Sanat Merkezi’nin genç ve başarılı müdürü Arif Kırkpınar atandı.

Çankırı Milli Eğitimde Gitti Ünal Geldi Kırkpınar
Bu içerik 13841 kez okundu.

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğünde Müdür Yardımcısı kadrosunda görev yaparken, İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilen ama bir ay sonra kurumda yerine kendisi gibi müdür yardımcısı olarak görev yapan Muammer Öztürk İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandıktan sonra Çankırı’da görev yapmak istemeyen ve Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Turgut Ünal’dan boşalan Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü Müdür Yardımcılığı koltuğuna Ahmet Mecbur Efendi Bilim Sanat Merkezi’nin genç ve başarılı müdürü Arif Kırkpınar atandı.

Arif Kırkpınar genç ve idealist bir eğitimci 2013 yılında ilimizde açılan Türkiye’de az sayıda bulunan Bilim Sanat Merkezi’nin kurucu müdürü olarak görevlendirilen ve bu merkezin kuruluş aşamasını başarı ile gerçekleştirdikten sonra o tarihten bu zamana kadar da aldığı görevi başarı ile yürüten aynı zamanda yaklaşık 7 yıldır da Eğitim Bir-Sen Çankırı Şube yönetiminde yer alan ve Çankırı Genç Memur-Sen kurucu başkanlığı da yapmış bir isim.

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğündeki bu genç ve dinamik yönetim değişikliğinin ilimiz eğitimine olumlu yansımasını ve artık Çankırı eğitiminin olumlu anlamda iyi bir ivme yakalamasını temenni ediyoruz.

Milli Eğitim Müdürlüğünün iki olan müdür yardımcılığı koltuğunun diğerinde ise Vali Hamdi Bilge Aktaş’ın eşi Seval Aktaş oturmakta.

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü Arif Kırkpınar Eğitim Birsen Turgut Ünal Muammer Öztürk
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler