Advert
Advert

Şeker, Milletvekilleri Hariç Herkese Teşekkür Etti

Fetulahcı Terör Örgütü - Paralel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PYD) suçsuz insanlara kumpas tuzağının delilleri ile çökertilmesinin ardından Perşembe günü Çankırı cezaevinden aklanarak tahliye olan Ruhi Şeker, yeniden görevine döndü.

Şeker, Milletvekilleri Hariç Herkese Teşekkür Etti
Bu içerik 13619 kez okundu.

Şeker Milletvekilleri Hariç Herkese Teşekkür Etti

Fetulahcı Terör Örgütü - Paralel Devlet Yapılanmasının (FETÖ/PYD) suçsuz insanlara kumpas tuzağının delilleri ile çökertilmesinin ardından Perşembe günü Çankırı cezaevinden aklanarak tahliye olan Ruhi Şeker, yeniden İl Genel Meclis Başkanlığı görevine döndü.

Salı günü gerçekleşen 2018 yılı Ocak ayı ilk meclis birleşiminde salona giren Şeker, üyelerle tek tek tokalaşmasının ardından meclis oturumunu yönetti.

Meclis açılışında yaptığı konuşmada Başına gelenlerden dolayı el ovuşturup sevinenler olduğunu ifade eden Şeker, "Bizim Fetöcü olmadığımızı bile bile bize bühtanda bulunan müfteriler vardır.  Bizi sahip çıkan samimiyetimize inananları da "Fetöcüleri himaye edenler" diye suçlayanlar vardı. Elhamdülillah bizim toprağımızdan hain çıkmaz! Hele hele bizden hiç çıkmaz. Bu konuda mağduriyetler illaki yaşanmış ve yaşanmaktadır. Ama ben şahsım adına bir mağduriyetten bahsetmeyeceğim. 

Milletvekilleri Hariç Herkese Teşekkür Etti

Şeker, başından beri masumiyetine inanan, davaya sadakatinden şüphe etmeyen ve her daim yanında olduğunu ifade ettiği; süreçte yardımlarını esirgemeyen Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı İdris Şahin'e, İl Başkanı Celal Kaman'a, Belediye Başkanı İrfan Dinç'e, siyasi parti teşkilatlarına, savunma avukatlarına, arkadaş ve dostlarına teşekkür etti.

Meclis oturumunun tamamlanmasının ardından makamına geçen Şeker'i, MHP İl Başkanı Hidayet Çelik, Ak Parti ve MHP Grup Başkanları, meclis üyeleri ve gazeteciler ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Ruhi Şeker İl Genel Meclisi Çankırı Muhammed Emin Akbaşoğlu Hüseyin Filiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler