Advert
Advert

Filiz'den İnce Salvolar: Çankırı'da Altyapı Yok

Çankırı Şoförler ve otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı Genel Kurulunda konuşan Milletvekili Hüseyin Filiz AK Parti Genel Merkezinin Çankırı’da kavgalar son bulsun artık hem partiye hem Çankırı’ya zarar vermeyin uyarılarına rağmen yine isim vermeden Bele

Filiz'den İnce Salvolar: Çankırı'da Altyapı Yok
Bu içerik 13270 kez okundu.

Filiz: Çankırı’da Alt Yapı Yok

Çankırı Şoförler ve otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı Genel Kurulunda konuşan Milletvekili Hüseyin Filiz AK Parti Genel Merkezinin Çankırı’da kavgalar son bulsun artık hem partiye hem Çankırı’ya zarar vermeyin uyarılarına rağmen yine isim vermeden Belediye başkanı İrfan Dinç ve AK Parti İl Yönetimine göndermelerde bulundu.

Filiz Çankırı’nın üniversite ve sanayi ile büyüyeceğini başka şansı olmadığını vurgulayarak “ Karabük’ün 70.000 üniversite öğrencisi var bu öğrencileri çıktığında Karabük diye bir şehir kalmıyor. Bolu’da üniversite öğrencisi ve tavukçuluk çalışanlarını çıkar Bolu diye bir şehir yok. Kastamonu nüfusu 380.000 iki Çankırı kadar. Bizde üniversite ve sanayi ile Çankırı’yı büyütmeye çalışıyoruz ama dışarda bizim üniversiteyi tercih edecek öğrencilere sakın Çankırı’yı tercih etmeyin Çankırı’da yurt yok, ev kiraları çık pahalı diye kötü reklamımız yapılıyor” dedi.

Çankırı’da Alt Yapı Yok

Çankırı Karatekin Üniversitesinin öğrenci sayısının 12.000 ler de kalmasının tek sebebinin Çankırı’nın alt yapı sıkıntısı olduğunu söyleyen Milletvekili Filiz “ Çankırı’da kiralar 1300 lira Pursaklar’da Ankara’da 300-400 lira yurt yok ev yok öğrenci, gelmiyor, fabrikalara işçi gelmiyor Çankırı insanı gidip OSB’de çalışmıyor dışardan gelecek işçilere de Çankırı’da oturma şartı koyuyoruz ama onlarda kiraların yüksekliğinden dolayı gelmiyorlar. Yatırımcı çalıştıracak işçi bulamamaktan şikayetçi biz böyle Çankırı’yı nasıl büyüteceğiz şeklinde konuştu.

Müteahhitleri Bana Düşman Ediyorlar

Çankırı’ya TOKİ gelsin dediği için birilerinin kendisine müteahhitleri düşman ettiğini söyleyen Filiz “ Biz Çankırı’yı nasıl büyütürüz derdindeyken birileri bize düşmanlık ediyor. Bu aralar Siyasetin Acımasızlıkları” diye bir kitap okuyorum çok kalın bir kitap daha yarısına gelebildim.” dedi.

Peki, Eleştirilerin Muhatabı Kim Sayın Milletvekili?

Milletvekili Filiz Çankırı’da altyapı kiralar, üniversite ve TOKİ ile ilgili serzenişlerinde sonuna kadar haklı olmaya haklı da

Unuttuğu bir şey var sanki.

Sayın Vekilim,

Siz hep kavga ettiğiniz için unutuyorsunuz ya da kendinizden saymıyorsunuz belki ama bu şehri 3 dönemdir yani yaklaşık 13 yıldır AK Partili bir Belediye Başkanı yönetiyor.

Ve siz yine 3 dönemdir siyasi bir başarıya imza atarak bu şehrin milletvekilisiniz. Sizin bu yaptığınız eleştirilerde sizin de sorumluluğunuz var mı?

Siz TOKi gelsin dediniz de kim gelmesin dedi örneğin ve kim müteahhitleri size düşman etti.

 

Hüseyin Filiz İrfan Dinç Toki Ak Parti Çankırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler