Advert
Advert

Çankırı Belediyesi Masal Anlatmaya Devam Edecek

Masal Müzesi’ni hayata geçirmeye hazırlanan Çankırı Belediyesi, diyar diyar gezerek masalcılar ve masal dostlarından ilham almaya devam ediyor.

Çankırı Belediyesi Masal Anlatmaya Devam Edecek
Bu içerik 13362 kez okundu.

Masal Müzesi’ni hayata geçirmeye hazırlanan Çankırı Belediyesi, diyar diyar gezerek masalcılar ve masal dostlarından ilham almaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Mardin Hakikat Kapısı Masalcılar Buluşması etkinliğine katılan Belediye ekibi, şimdi de İzmir’in Karaburun ilçesinin İnecik Mahallesi'nde kurulu olan Zeytin Okulu tarafından gerçekleştirilen “Zeytince Masallar Buluşması” etkinliğinde Çankırı’yı temsil etti.

Aslında Belediye masal ekibinin nasıl masal anlatıldığını öğrenmek için diyar diyar gezip onca yol kat edip emek harcamasına gerek yoktu.

Çıksalardı çalıştıkları Belediye Sarayının 2. Katına orda bu şehrin en büyük masalcısı oturuyordu.

Hatta dillere destan çok masalıda var mesela 18 Ayda 18 Proje Masalı, Acı Çay Islah Projesi Masalı, Kent Meydanı Masalı, Otopark Masalı, TOKİ Masalı gibi mesela anlata anlata bu şehir insanını uyuttuğu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler