Advert
Advert

Türk Ailesi'nin Acı Günü!

Çankırı Bülteni Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Türk'ün Babası Hayatını Kaybetti

Türk Ailesi'nin Acı Günü!
Bu içerik 3808 kez okundu.

Çankırı Bülteni Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Türk'ün Babası Hayatını Kaybetti.

Çankırı Bülteni Genel Yayın Yönetmeni, geçmiş dönemlerde Karatekin Gazetesi ve Ulusal basında muhabirlik yapan ve İnternet Medya meslektaşımız Mehmet Türk'ün babası 1950 doğumlu Abdulmuttalip Türk vefat etti.

Merhum Abdulmuttalip Türk'ün cenazesi 16.08.2019 Cuma günü Yapraklı ilçesi Akyazı köyünde Cuma namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığında toprağa verilecek.

Evinde kalp krizi geçiren Abdulmuttalip Türk, bütün müdahalelere rağmen hastaneye götürülürken yolda yaşamını yitirdi. Evli ve 6 çocuk babası olan Merhum Abdulmuttalip Türk'ün cenazesi 16.08.2019 Cuma günü Yapraklı ilçesi Akyazı köyünde Cuma namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından Akyazı köy mezarlığında toprağa verilecek.

Haber 1074 ailesi olarak merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet, geride kalan kederli ailesine, yakınlarına ve tüm sevenlerine, başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler