Advert
Advert

ÇAKÜ Matematik Bölümü AMG 2019’a Katıldı

Çankırı Karatekin Üniversitesi Matematik Bölümü Yüksek Lisans öğrencileri Fatih Karamaz ve Fatih Hunu, Öğretim Üyesi Doç. Dr. Faruk Karaaslan’ın akademik danışmanlığında, “14. Ankara Matematik Günleri Sempozyumu (AMG 2019)”na katıldı.

ÇAKÜ Matematik Bölümü AMG 2019’a Katıldı
Bu içerik 12629 kez okundu.

Çankırı Karatekin Üniversitesi Matematik Bölümü Yüksek Lisans öğrencileri Fatih Karamaz ve Fatih Hunu, Öğretim Üyesi Doç. Dr. Faruk Karaaslan’ın akademik danışmanlığında, “14. Ankara Matematik Günleri Sempozyumu (AMG 2019)”na katıldı. Sempozyumda, ÖSYM Başkan Yardımcısı ve ÇAKÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Yaşar Özban ise TOBB Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Akın’ın “İkili Mantıktan Sezgisel Dereceli Mantığa Matematik” konulu gerçekleştirmiş olduğu sunumun oturum başkanlığını yaptı.    

Fatih Karamaz, “Hesitant Fuzzy Parameterized Soft Sets (Tereddütlü Bulanık Parametreli Esnek Kümeler)” başlıklı bildirisi ile sempozyuma katılırken Fatih Hunu ise “Type-2 Single-Valued Neutrosophic Sets and Their Some Distance Measures (Tip-2 Tekil Değerli Nötrosofik Kümeler ve Bazı Mesafe Ölçümleri)” başlıklı bildirisi ile sempozyuma katıldı.

Bu yıl, 14’üncüsü Gazi Üniversitesi’nde düzenlenen ve farklı üniversitelerden çok sayıda akademisyen ile öğrencinin katılım sağladığı sempozyumda, ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün ve Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kurucu Dekanı Prof. Dr. H. Hilmi Hacısalihoğlu ise şeref konuğu olarak yer aldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler