Advert
Advert

Haydi Çankırı'm, Camiye Yardım

18 Haziran Pazartesi günü Prof. Dr. Hasan Ayrancı tarafından yapılan basın toplantısında önemli bir konuya değinildi.

Haydi Çankırı'm, Camiye Yardım
Bu içerik 10327 kez okundu.

18 Haziran Pazartesi günü Prof. Dr. Hasan Ayrancı tarafından yapılan basın toplantısında önemli bir konuya değinildi. Kampüs içerisinde bulunan cami inşaatı ile alakalı önemli açıklamalarda bulunan Ayrancı, Çankırılı hayırseverlere yardım çağrısında bulundu.

Camisiz üniversite kampüsü kalmasın

Rektör Ayrancı Kampüs içerisindeki Cami inşaatının tamamlanmasının önemine vurgu yaparak “Tamamlandığında geleneksel ve modern mimarinin en belirgin özellikleri taşımasıyla kampüsümüzün en gözde yapılarından birisi olacak olan Kampüs cami inşaatı için yüklenici firma ile yaptığımız yeni protokol ile 2018 yılı sonuna kadar bitirmeyi hedefliyoruz. Cami için bir miktar daha kaynak eksiğimiz bulunmakta bunun içinde sizlerin vasıtasıyla Çankırılı hayırseverlerden destek beklediğimizi de ifade etmek istiyorum.” dedi.

Ne diyelim Rektör Ayrancı Çankırı için Üniversite için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Bize de bu yürekli insana destek olmak düşüyor. Çankırılı olmamasına rağmen Çankırı için Üniversite için gecesini gündüzüne katan, canla başla bu uğurda hizmet etmeye çalışan Hasan Ayrancı’ya biz Çankırılılar olarak destek olmak zorundayız. Çankırılı olup da siyasi kavgaları ile, şahsi menfaatleri ile ya da Çankırı’ya küskünlükleri ile bu şehre katkısı olmayan ya da nispeten olan hemşerilerimize rağmen bu denli hizmeti görmemek mümkün değil.

Üniversiteler geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi yetiştirmektedir. “Yerli ve Milli Üniversite, Yetişmiş Gençlik, Büyüyen Türkiye” sloganı ile mezunlarını veren bu üniversiteden yetişen gençlerimizin ibadetlerini güzel bir şekilde yapabilmeleri için, bu güzel gençliği yetiştiren üniversitemize sahip çıkılmalıdır. Biz de Haber1074 ailesi olarak, Rektörümüzün çağrısına kulak veriyoruz. Haydi hayırsever Çankırı’m, gün üniversitemize, devletimizin geleceği olan bu gençlere, üniversitemizin camisine sahip çıkma günüdür. 

Prof. Dr. Hasan Ayrancı Çankırı Karatekin Üniversitesi ÇAKÜ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler