Advert
Advert

Vali Aktaş’tan Yoğun Bayram Mesaisi

Çankırı Valiliği bayramlaşma töreni Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Vali Aktaş’tan Yoğun Bayram Mesaisi
Bu içerik 10115 kez okundu.

Ramazan Bayramı’nın 1’inci günü saat 10.00’da Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde resmi bayramlaşma törenine Çankırı Valisi Hamdi Bilge AKTAŞ, Çankırı Milletvekilleri Av. Muhammed Emin AKBAŞOĞLU, Hüseyin FİLİZ, eski Çankırı Milletvekili Ahmet BUKAN, İl Garnizon Komutanı Ahmet KURUMAHMUT, Belediye Başkanı Hüseyin BOZ, eski Belediye Başkanı İrfan DİNÇ, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa ÇAKMAK, Vali Yardımcısı Abdullah ASLANER, İl Emniyet Müdürü Sadettin AKSOY, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Murat BOZKURT, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi ŞEKER, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hasan YILDIZ, daire müdürleri, STK temsilcileri, vatandaşlar ile basın mensupları katıldı.

“Ramazan’da önemli olan aslında açlık değil, adamlığı öğrenmektir.”

Bayramlaşma programında konuşan Vali AKTAŞ, “Mübarek bir otuz günü geride bırakarak Ramazan Bayramı’na ulaştık. Ramazan’da otuz gün aç durduk. Ramazan’da önemli olan aslında açlık değil, adamlığı öğrenmektir. Yani insan olabilmek. Otuz günün sonunda eğer insani boyutumuzda bir gelişme olmazsa sadece açlık çekmiş oluyoruz. Ben, hepimizin İslam’ın bu yüce değerlerinden nasiplenmiş olmasını umuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm katılımcıların Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Ailelerinizle birlikte hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

Daha sonra Vali AKTAŞ ve beraberindeki protokol üyeleri, Çankırı E Tipi Kapalı Cezaevi’ni ziyaret ederek mahkûmların ve Cezaevi personellerinin Ramazan Bayramı’nı kutladılar.

Cezaevi ziyaretinden sonra Çankırı İsmail Özdemir Huzurevi’nde kalan yaşlı vatandaşlarımızı ziyaret ederek, huzurevinde sakinlerinin ellerinden tek tek öperek bayramlarını kutlayan Vali AKTAŞ yaşlılara karanfil verdi. Devletimizin her zaman yaşlılarımızın yanında olduğunu ifade etti.

Son olarak Vali AKTAŞ, Çankırı Devlet Hastanesi’nde yatan hastaları ve Karatekin Çocuk Evini ziyaret ederek ziyaret ederek Bayramlarını kutlayan Vali AKTAŞ yoğun mesaisini tamamladı. 

Hamdi Bilge AKTAŞ Muhammed Emin AKBAŞOĞLU Hüseyin FİLİZ Ahmet BUKAN Ahmet KURUMAHMUT Hüseyin BOZ İrfan DİNÇ Mustafa ÇAKMAK Abdullah ASLANER Sadettin AKSOY Murat BOZKURT Ruhi ŞEKER Hasan YILDIZ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler