Advert
Advert

Cin Müdür’den Kötü Bir Tiyatro Daha

Çankırı’nın kerameti kendinden menkul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Çankırı’nın 40 yıllık yarı olimpik yüzme havuzunu yıktırıyorum diye kötü bir çadır tiyatrosu düzenleyip kurban kesti ve Çankırı’nın anlı şanlı siyasetçilerine de ...

Cin Müdür’den Kötü Bir Tiyatro Daha
Bu içerik 10254 kez okundu.

Çankırı’nın kerameti kendinden menkul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü, Çankırı’nın 40 yıllık yarı olimpik yüzme havuzunu yıktırıyorum diye kötü bir çadır tiyatrosu düzenleyip kurban kesti ve Çankırı’nın anlı şanlı siyasetçilerine de bu kötü tiyatroda figüran rolü verip oynattı.

Daha önce Milli Sporcuya pas, pas çektirdiği ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK parti için AKP' diyenleri 'Edep ve adaptan yoksun' diye eleştirmesine rağmen “AKP İl başkanı beni ziyaret etti.” diye basına haber geçen, sonra da twiti ben atmadım şoförüm atmış diye pişkin sosyal medya trolleri gibi, haberi ben yapmadım işgüzar bir çalışanımız yapmış diye açıklama yapan zeki, çevik ve ahlaklı sporcuları yetiştirmesi gereken Sayın Müdür bu defada ben yapılmış olanı yıkıyorum diye kurban kesip koca koca siyasetçileri oraya çağırıp kurban kesip dua ettiriyor.

Oraya gelen hiç kimse de demiyor ki “Ya kardeşim sen ne yapıyorsun? Sen âlemi sersem milleti kör mü sanıyorsun? Nerde görülmüş yıkılan yere kurban kesildiği. Tüm Türkiye’ye maskara mı edeceksin bizi. Yıkılan yere kurban kesilmez. Yıktığımız yere daha iyisini yapacağız onun temelini atarken keselim kurbanı bırak mübarek ramazan da bu tiyatro işlerini.” demiyor.

Aksine kendisini tebrik edip iyi bir iş yapıyormuşçasına destek veriyorlar.

Ne diyelim koskoca milletvekili, milletvekili adayı ve müdürün kendisine AKP il başkanı dediği Sayın İl başkanının elbet vardır Sayın müdür de gördükleri bir keramet.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler