Advert
Advert

Filiz Giderayak Yine Bombaladı

AK Parti 24,25 ve 26. Dönem Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz görev süresinin dolmasına kısa bir süre kala katıldığı Çankırı Şoförler ve Otomobilciler Odası iftar yemeğinde yaptığı konuşmada yine isim vermeden AK Parti Çankırı Teşkilatlarını ve ...

Filiz Giderayak Yine Bombaladı
Bu içerik 4336 kez okundu.

Dertleri Hizmet Değil Maksat Hüseyin Filiz Bir Eser Bırakmasın

AK Parti 24,25 ve 26. Dönem Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz görev süresinin dolmasına kısa bir süre kala katıldığı Çankırı Şoförler ve Otomobilciler Odası iftar yemeğinde yaptığı konuşmada yine isim vermeden AK Parti Çankırı Teşkilatlarını ve AK Partili siyasileri sert sözlerle eleştirdi.

Milletvekilliği caka satma makamı değil hizmet etme makamıdır

Filiz, milletvekilliğinin millete caka satma yeri değil millet için koşturup millete hizmet etme makamı olduğunu ifade ederek, “ Şükür görev yaptığımız 3 dönem 7 yılda hep millete hizmet için koşturduk. Gönlümüz ve vicdanımız rahat takdirdi Çankırı halkımızındır be onların gönlündeki yerimi biliyorum listede olmak önemli değil önemli olan milletin gönlünde olmaktır. “dedi.

Çankırı’da muhalefette olmayan Hüseyin Filiz muhalifleri var

Çankırı’ya getirmek istedikleri her hizmet ve her yatırım için karşılarında he bir muhalif grup olduğunu bu muhalif grubunda aslında muhalefet partilerinde olmadığını belirten Milletvekili Filiz, “ Biz Çankırı’yı metropole yani Ankara’ya doğru geliştirmek istiyoruz. Bunun için ilk olarak hükümet konağını Ankara yolu üzerine yapalım dediğimizde zamanın valisi Ticaret sanayi Odası başkanı bazı STK’lar içimizden bazıları üzerimize saldırdı. Yakınkent OSB’yi kurmaya çalıştığımızda da karşı çıkanlar oldu. Bugün OSB’de 3.000 kişi çalışıyor millet Akyurt’tan Ankara’dan geliyor niye bunca zaman Çankırı’da konut sorununu halledemedik. Çankırı’nın konut sorunu için niye bir çözüm bulunamadığı aslında bizim nüfusumuzun niye 180.000’de konut sorunu olmayan Karabük’ün ise niye 250.000 olduğunun da cevabı. Kimse endişe etmesin biz gidersek Yakınkent OSB Korgun OSB gibi olur mu acaba diye. Olmaz çünkü kimse zannetmesin ki biz o OSB’yi milletvekili kimliği ile Çankırı’ya kazandırdık biz o OSB’yi sanayici kimliğimizle şehrimize kazandırdık. Milletvekilliği etiketini sadece Sayın Cumhurbaşkanımıza ve başbakanımıza daha kolay ulaşmak için kullandık ve yine sanayici kimliğimizle bu OSB’yi takip edip yatırımcı getirmeye devam edeceğiz. “ şeklinde konuştu.

Dertleri Çankırı’ya hizmet değil, dertleri Hüseyin Filiz bir eser bırakmasın

Çankırı’da AK Parti içinde bir grubun sürekli Hüseyin Filiz’in yaptığı işlere bir çomak sokma yarışı içerisinde olduğunu ve kendisini kavgacı gibi göstermeye çalıştığını söyleyen Filiz, “ son olarak yatak kapasite sayısını artırarak arsa tahsisini Ankara yolu üzerine yaptırdığımız Devlet Hastanesi için Hüseyin Filiz gidiyor bu işi bozalım yarışı içerisindeler. AK Parti yapraklı İlçe Başkanı Devlet Hastanesini Yapraklı yolu üzerine yaptıracağız bunun müjdesini veriyorum size diye konuşuyor. Kimse de çıkıp kardeşim bunun arsa tahsisi yapıldı sen ne diyorsun demiyor. Çünkü dertleri memlekete bir hizmet gelsin değil. Maksat Hüseyin Filiz’i anacak bir eser kalmasın. Boşa uğraşmasınlar Hüsyin Filiz çoktan bu milletin gönlünde yer etti.” dedi.

Yemeğe AK Parti Teşkilatı Katılmadı

Yemeğe Hüseyin Filiz ile birlikte AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Potukoğlu’da katılırken İl Başkanı ve Milletvekili Adayları katılmadı. Bir gün önce düzenlenen AK Parti İl Başkanlığı vefa iftarına ise Hüseyin Filiz dışındaki tüm teşkilat mensupları katılmıştı.

Hüseyin Filiz yemek önce ve sonrası MHP Milletvekili Adayları Kadir Şekerci ve Pelin Yılık ile de bir süre görüştü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler