Advert
Advert

Vefa İftarında Vefa Tartışması

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı, kurulduğu günden bu yana partisinin çeşitli kademelerinde görev yapan isimler için bir iftar programı düzenledi.

Vefa İftarında Vefa Tartışması
Bu içerik 4341 kez okundu.

AK Parti Çankırı İl Başkanlığı, kurulduğu günden bu yana partisinin çeşitli kademelerinde görev yapan isimler için bir iftar programı düzenledi.  “Vefa” ismini verdiği programa Milletvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Boz, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker ile 24. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekili İdris Şahin, Eski Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Eski Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Osman Canbaz ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

Programa Milletvekili Hüseyin Filiz’in katılmaması dikkat çekti.

İl Başkanı Celal Kaman, Ak Parti’nin teşkilatları ile güçlenen bir siyasi oluşum olduğuna dikkat çekerek, teşkilatlarında bu güne kadar görev yapan teşkilat mensuplarına vefa göstermek adına bu programı organize ettiklerini kaydetti.

Belediye Başkanı Hüseyin Boz da 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak, “Seçimleri kazanmanın 2 önemli unsuru vardır, birisi lider, diğeri psikolojik algıdır. Bu anlamda bizim liderimiz Recep Tayyip Erdoğan dünya lideridir, o yönden hiçbir sıkıntımız yoktur. Bize düşen sahada çalışmak ve birlik olmaktır. Sizlerden 24 Haziran’a kadar çalışmanızı istiyorum” diye konuştu.

ÇİVİTÇİOĞLU, “İRFAN DİNÇ’İN VE İDRİS ŞAHİN’İN KONUMASINI İSTİYORUM” DEYİNCE

Milletvekili Adayı Salim Çivitçioğlu da Ak Kadroların vefalı olduğunu bir kez daha gördüklerini belirtirken, “Ben bu vefa gecesinde önceki dönem milletvekilimiz İdris Şahin ve eski belediye başkanımız İrfan Dinç’in de konuşmasını istiyorum” deyince sunucu, Başkan Dinç’i kürsüye davet etti.

DİNÇ KONUŞMA YAPMADI

Konuşma sıralamasında kendisine yer verilmeyen İrfan Dinç, buna tepki göstererek kürsüye çıkmadı. Dinç, konuşmacıların kendisinin ismini bile telaffuz etmediğini belirterek tepkisine devam ederken, kendisini kürsüye davet eden Salim Çivitçioğlu'na dönerek "Sen Adamsın, bunlar gibi değilsin" dedi. Daha sonra sunucu 24. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekili İdris Şahin’i kürsüye davet etti.

ŞAHİN’DEN “SALİM KARDEŞİM” VURGUSU

24. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekili İdris Şahin de anket sonuçlarına göre 24 Haziran seçimlerinden zaferle çıkacaklarını belirtti.

Aday olan Salim Çivitçioğlu için destek isteyen Şahin, “Burada birinci sıra adayı olan Muhammed Bey çok şanslı. Ben özellikle Salim Kardeşim için sizlerden çok çalışmanızı istiyorum. Çankırı, güçlü bir destekle Türkiye sıralamasına girsin” ifadelerini kullandı.

AKBAŞOĞLU DESTEK İSTEDİ

Milletvekili Akbaşoğlu da Ak Parti’nin sadece Türkiye’nin değil, bütün mazlum coğrafyanın umudu olduğunu kaydetti.

ŞEKER VE CANBAZ’A SÖZ HAKKI VERİLMEDİ

Programda Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Ruhi Şeker ve Eski Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Osman Canbaz’a söz hakkı verilmedi.

AK Parti Çankırı Muhammed Emin Akbaşoğlu Hüseyin Boz Ruhi Şeker İdris Şahin İrfan Dinç Osman Canbaz Celal Kaman Salim Çivitçioğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler