Advert
Advert

Tat Kaçıran Şekerci

24 Haziran Genel Seçimleri için siyasi parti adaylarının saha çalışmaları her yerde olduğu gibi ilimizde de devam ederken Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Milletvekili Adayı Kadir Şekerci’nin konuşma üslubu özellikle gazetecilerle girdiği ikili diyal...

Tat Kaçıran Şekerci
Bu içerik 5037 kez okundu.

24 Haziran Genel Seçimleri için siyasi parti adaylarının saha çalışmaları her yerde olduğu gibi ilimizde de devam ederken Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Milletvekili Adayı Kadir Şekerci’nin konuşma üslubu özellikle gazetecilerle girdiği ikili diyaloglardaki konuşma tarzı Şekerci olan soyadına inat tat kaçırıyor.

Sayın Şekerci kendisine soru soran gazeteciye daha sorusu bitmeden yanlı ve yanlış soru soruyorsun diye çıkışırken, bir başka gazeteciye haberi nasıl yazdığı ile ilgi hiçte hoş olmayan bir üslupla konuşup, son olarak ta ne kadar anlatılsa da gazeteciler Cumhur ittifakını anlayabildikleri kadar anlar diyerek Çankırı’da görev yapan basın mensuplarını küçümseyen tavrını sürdürüyor.

Sayın Şekerci siz Genel Merkez siyasetçisi olabilirsiniz ama bu size Çankırı’da görev yapan gazetecileri küçümseme hele hele onlara nasıl soru sorup nasıl haber yazacağını söyleme hakkı vermez.

Kaldı ki Çankırı halkı yani size oy verecek seçmen sizi o küçümsediğiniz basının yaptığı haberler ile tanıyıp oy verecek.

Eğer siz saha çalışmalarında bu üslup ve konuşma tarzı ile vatandaşa kendinizi tanıtıp oy istiyorsanız vay sizin partinizin haline hem de ilk defa vatandaşın ilk defa liderine ayrı vekile ayrı oy verme seçeneği olduğu bir seçimde.

Kadir Şekerci MHP MHP Çankırı Çankırı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

çankırı haber karatekin rektörü hasan ayrancı masal yıldırım Çankırıspor devam büyük ayrancı’dan Çapsız afrin ÇakÜ ayranci yildirimÇankirispor Çapsiz

çankırı haber

çankırı haber

çankırı haber

Gazeteler